Forum Giełda +Dodaj wątek

Apel do Wochyńskiego

Zgłoś do moderatora
Hubercie drogi, czy też tani,
zależy jak spojrzeć na kurs PSF, masz teraz niepowtarzajacą się okazję, do pokazania na co cię stać i uratowanie choćby cząstki honoru.
Wiesz Hubert, - przepraszam ale nie widzę potrzeby stosowania przedrostka "pan" - tak sobie myślę, gdybym był śmiertlenie chory i zostałoby mi 2 tygodnie życia, myślę, że odwiedziłbym cię we Wrocławiu, -tak wielkim twym fanem jestem.
Skąd takie przemyślenia? mam czerniaka, na szczęście wychwyconego na poziomie 3 z 5 więc jeszcze nie najgorzej, ale, zobaczyć twe okulary i twe oczy za niezmąconym szkłem, to chyba byłoby coś bezcennego.
  • Apel do Wochyńskiego Autor: ~GDYNIANIN

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLANETINN 0,00% 0,06 2019-04-30 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.