Forum Giełda +Dodaj wątek
Proponuję dzień 27 czerwca 2013 r.(czwartek) dniem solidarności z akcjonariuszami spólki CEDC,których GPW pozbawiła własności,poprzez anulowanie akcji na mocy prawa amerykańskiego. KNF i GPW nie zrobiły nic, by obronić polskiego ,drobnego akcjonariusza,chociaż miały ku temu odpowiednie instrumenty prawne.Akcjonariusze,którzy posiadali ponad 50% akcji spółki CEDC stracili swoje pieniądze, około 350 mln złotych.
DZISIAJ TO ONI, JUTRO TO MOŻESZ BYĆ TY !!!!
Proponuję w dniu 27 czerwca 2013 r. NIE DOKONYWAĆ ŻADNYCH TRANSAKCJI GIEŁDOWYCH i w ten sposób wyrazić swoje oburzenie z postawy GPW i KNF, jakie zajęły w sprawie spółki CEDC. Może strata finansowa uświadomi IM, że to ONI są dla akcjonariuszy ,a nie odwrotnie.
  • APEL Autor: ~czesława

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CELTIC 0,00% 6,40 2020-05-28 13:16:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.