Forum Giełda +Dodaj wątek

Analiza spółki Domdev

Zgłoś do moderatora
Zamieszczam link do analizy spółki:

http://triple-screen.blogspot.com/2012/03/normal-0-21-false-false-false-pl-zh-cn.html

"Wspomniany ruch korekcyjny trwa już 2 tygodnie, w związku z czym można się spodziewać, że najdalej zakończy się na początku przyszłego tygodnia. Taki jest warunek trendu krótkoterminowego, z którym (miejmy nadzieje) mamy tu do czynienia. Jeśli ruch cen na południe będzie się przedłużać, to tym bardziej uprawdopodabniać się będzie zmiana charakteru trendu z krótkoterminowego na wtórny. Taka sytuacja będzie dla mnie oznaczała ekskluzję tego waloru z grona moich zainteresowań."
  • Analiza spółki Domdev Autor: ~Dariusz S.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DOMDEV 2,00% 96,70 2022-05-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.