Forum Giełda +Dodaj wątek

ale padaka z kursem

Zgłoś do moderatora
bananowka mnie coraz bardziej zadzwiia mega fundamentalna spolka z wypasionymi zyskami(20mln PlN kwartalnie) bez zadluzenia a kurs stoi w miejscu
c/z 6,5 cwk 2 toz to jakis zart

w porownaniu do wycen bytomia vistuli lpp gino rossi to smiech na sali,
jesli wyciagnac srednia dla sektora to Silvano juz dawno po 50pln powinno latac.....

ten skup nam doluje kurs
  • ale padaka z kursem Autor: ~tofik

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SILVANO -0,71% 8,42 2020-06-05 10:49:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.