Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,47 zł , zmiana od tamtej pory: -10,54%

Aktualny katalog nowych gier

Zgłoś do moderatora
1) Election Town - humorystyczny symulator życia w małym miasteczku z politycznym akcentem. 2) Poly Gangs - symulator gangstera w polskim mieście z lat 90-tych. 3) Ostatni Marsjanin - Zjednocz 10 cywilizacji przeciwko niepokonanemu wrogowi, dla fanów sf i nie tylko. 4) Nowa gra o potencjale Tribe - demo i premiera w 2024. 5) Tribe na konsole + roadmapa + coop. W portfolio mamy We. The Revolution, Mech Mechanic Simulator, Tribe: Primitive Builder. Z portfolio odpadły gry We. The Refuges oraz Lazarus AD 2222. Tym samym zakończono współpracę z Act Zero oraz Sons od Welder. Wcześniej z portfolio odpadł Alchemist Simulator. Przekazano również grę The Order of The Snake Scale studiu Sons od Welder. Na szczęście przekazane tytuły nie miały dużego potencjału więc nie jest to ogromna strata.
  • Aktualny katalog nowych gier Autor: ~Biggie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLYSLASH -4,01% 1,31 2024-03-21 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.