Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,63 zł , zmiana od tamtej pory: -14,11%

Akcje z programu motywacyjnego powinny być po 2 zł.

Zgłoś do moderatora
Czyli po cenie z ostatniej planowanej emisji. A nie za darmo. Jeżeli zarząd uważa że spółka się bardzo szybko rozwija to za rok będzie 5, a może 10 zł za akcję. Prawda prezesie? Po 2 złote chciałeś nagonic inwestorów obiecując im złote góry a sam to za darmo chcesz akcje przytulić.
  • Akcje z programu motywacyjnego powinny być po 2 zł. Autor: ~Wwl

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DDISTANCE 8,53% 1,40 2022-05-20 13:37:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.