Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,70 zł , zmiana od tamtej pory: 73,23%

akcje Mostostalu Płock

Zgłoś do moderatora
Mostostal Płock i jeszcze Most .Warszawa mają pewne zamówienia nie tylko z centrali ale również z rynku lokalnego jakim jest niewątpliwie miejscowy wielki ORLEN Płock , który ciągle jest na fali przejmowania innych wielkich podmiotów paliwowo- energetycznych a z tym wiążą się i wielkie inwestycje . Robota na przyszłe lata dla Mostostalu Płock i W-wa jest po uszy zapewniona . Oby jeszcze chcieli się z nami podzielić dywidendą .
  • akcje Mostostalu Płock Autor: ~Kuśmitowski

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOSTALPLC 2,80% 22,00 2021-08-03 17:02:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.