Forum Giełda +Dodaj wątek

Agora docenia spółkę z IMS z newconnect

Zgłoś do moderatora
zachęcam do lektury:
https://www.bankier.pl/wiadomosc/IMS-IMS-rozpoczyna-wspolprace-z-Radiowym-Doradztwem-Reklamowym-spolka-Grupy-Radiowej-Agory-2590975.html
skoro agora docenia ims jako dobre medium reklamowae to bardzo dobrze świadczo o tej spółce Wyszukałem w necie, ze ims ma statystycznie najwięcej słuchaczy w polsce.

Przy cenie 1,20 biznes warty rozważenia i inwestycji.

  • Agora docenia spółkę z IMS z newconnect Autor: ~wojtek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMS 0,00% 2,96 2023-02-07 12:57:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.