Przy takich obrotach i takim wolumenie wykonać spekułe to nie problem.Każdy scenariusz jest możliwy.Góra ,albo dół.Napewno przyjdzie czas na realizacje zysków.Podstawy są dobre.Tylko trochę nudno tutaj.Wydaje mi się ,że te skoki w dół to tak jakby z jednej kieszeni do drugiej i próba zbierania leszczyny.-
APEL do kucharzy nie zapomnijcie dodać drożdży do placka o smaku jagodowo leszczynowym.hehehe