Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  42,00 zł , zmiana od tamtej pory: -28,57%

A jesli spolka zarobi 250mln?

Zgłoś do moderatora
https://www.thefarm51.com/aktualnosc/najwazniejsze-wydarzenia-zwiazane-z-dzialalnoscia-the-farm-51-w-lipcu-2023/

W oparciu o baze graczy 1.25mln od Cherno, przy cenie 200zl za szt wychodzi 250mln przychodu. Zarobia tyle czy moze wiecej?
  • A jesli spolka zarobi 250mln? Autor: ~Gremi

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCFGROUP -3,23% 30,00 2023-12-01 10:37:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.