Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,00 zł , zmiana od tamtej pory: -39,80%

A JAK TAK SKROMNIE MYŚLĘ JA MAZUR ŻE INWESTORZY CZEGOŚ OCZEKUJĄ????

Wszystkie dane podawane zostały dawno skonsumowane, a więc droga Rado Nadzorcza tu jest inne pytanie, a mianowicie co dalej????? Jaki kierunek obierze spółka?? Ile zarobi na kasie którą otrzymała? Biznes musi się kręcić i co dalej proponuje Prezes bo "Pieniądz nie śpi". Jaki rozwój na bazie tych ogromnych środków nam Prezes proponuje??? To że wypłata dywidendy to O.K. ale dla kupujących obecnie akcje to co? Albo jakie genialne inwestycje, dalsze inwestycje w wysokie technologie? Gdyby takie wskazania były np. Wejście w technologię OZE to kto wie może i 78 zł było by mało. Tak dyskretnie i darmowo stawiam pytania z rynku, oczywiście dla znajomego z Rady Nadzorczej.
  • A JAK TAK SKROMNIE MYŚLĘ JA MAZUR ŻE INWESTORZY CZEGOŚ OCZEKUJĄ???? Autor: ~MAZUR

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OPTEAM 0,33% 15,05 2021-08-05 12:16:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.