Dobra tez może być Mennica SKARBOWA.
Korzysta z hajpu na złoto i pewnie jeszcze pokorzysta ....
W 2019 mieli zysk 3,2 mln a za IQ 2020 zrobili 8,2 mln zysku:)
Do tego wg. Prezesa w IIQ nie mogli realizować zamówień i wszystko sie przesunęło na III1Q .
Szacunek na IIIQ wg. ok. 8-10 mln.
czyli w 2019 zrobili 3,2 mln a w 2020 zapowiada się coś ok. 20 mln
Teraz jest dobry moment na kupno bo po wynikach doszła do oporu ..