Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  89,20 zł , zmiana od tamtej pory: -8,07%

900 mln zł przychodów w 2025 nie obejmowało Ardigen!

Zgłoś do moderatora
Najpierw się zmartwiłem, ale to jest grube info!

"Strategia zaprezentowana w marcu 2022 r. nie uwzględniała Ardigen. Podtrzymujemy przedstawione cele, zakładające wzrost przychodów do poziomu 900 mln zł przychodów w 2025 r. oraz utrzymanie wysokiej rentowności" - powiedział prezes.

https://stooq.pl/n/?f=1531978&search=selvita
  • 900 mln zł przychodów w 2025 nie obejmowało Ardigen! Autor: ~OMG

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SELVITA 0,00% 82,00 2023-03-28 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.