Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  55,00 zł , zmiana od tamtej pory: -14,55%

78 mln obrotu w pół roku i ładna dynamika kursu

Zgłoś do moderatora
Obserwuję Carlsona od 6 miesięcy. Ta spółka ma wysokie obroty i ładną dynamikę kursu akcji, aż dziw bierze ze zainteresowanie inwestorów indywidualnych jest niewielkie. Po wielkosci niektórych transakcji widać ze to raczej instytucjonalni inwestorzy rozgrywają karty, a szkoda bo przy tej płynnosci można na intradayu ładnie powalczyć.
  • 78 mln obrotu w pół roku i ładna dynamika kursu Autor: ~Animator

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CARLSON -2,08% 47,00 2022-06-27 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.