bez slodzenia komukolwiek, ale skoro zauwazyl taki detal to dobry spec co zna branze i wie o co tu chodzi, jak sie soft sprzedaje i na co warto zwrocic uwage. pamietam jak przytaczal kiedys ze moze tu byc tak samo dynamiczny rozwoj firmy jak kiedys Cloud Technologies gdzie z 1zl pojechali do 100zl w 18mcy, LiveChat tez sobie dobrze poradzil.
tu XPL tez przychody zwieksza w walutach obcych a wiadomo co sie dzieje z PLN - pomoze nam USD, GBP i EUR i to bedzie widac bo jezeli waluty urosna o te 20% to wynik z automatu w PLN pojdzie znaczaco w gore wiec procentowo dynamika bedzie tez duza.
*********
*********
zobacz tu:
https://www.bankier.pl/forum/pokaz-tresc?thread_id=10943843&strona=1
"Ty @Mac $lepy jesteś odnośnie zatrudnienia - po kiego ch.... wypisujesz takie bzdury kiedy było 41 a teraz jest 55 osób w przeliczeniu na pełne etaty.
Idziemy z zyskiem na rekord - szacuje ok 10mln zysku za cały 2021.
Mają juz oprogramowania wyprodukowanego na sprzedaż za ok. 2.5 mln zł wiec 8-10 mln zysku za 2021 nie powinno być problemem => dywidenda 10gr+ "