Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,39 zł , zmiana od tamtej pory: 7,69%
Anielski numer 4444 – Często widujesz numer 4444?
Dowiedz się co oznacza.

Jeśli często widujesz sekwencje numeryczne 4444, oznacza to, że jesteś otoczony przez Anioły. Są one obok ciebie by czuwać nad tobą zapewnić pomoc oraz miłość. Twoje Anioły opiekują się tobą i wspierają cię zarówno w pracy jak i w życiu codziennym. Sugerują, abyś kontynuował pracę w kierunku spełnienia swoich celów i aspiracji, ponieważ wiedzą, że czeka cię sukces. Anielski numer 4444 jest także przekazem o tym, że pomoc jest blisko i jeżeli jej potrzebujesz wystarczy poprosić o anielską pomoc, wsparcie i wskazówki.

  • 4444 Autor: ~Cerestial

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FINVENTUR -4,11% 0,42 2022-09-30 14:48:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.