Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,44 zł , zmiana od tamtej pory: -67,27%
BDG Zawarcie znaczącej umowy
Zarząd Broad Gate S.A. („Emitent”) wszedł w posiadanie informacji, iż spółka zależna od Emitenta - Advag OOO zarejestrowana w jednolitym rejestrze państwowym osób prawnych pod numerem 5024151030 („Spółka"), podpisała dodatkową umowę zakupu, na mocy której zobowiązała się do zakupu wysokooleinowych nasion słonecznika. Dokładna wartość umowy zostanie określona w momencie dostawy, czyli zgodnie z zawartą umową 20 lutego 2019 r., przy założeniu, że maksymalna wartość zamówienia nie przekroczy 420.000 dolarów amerykańskich. Umowa została zawarta z rosyjską spółką Elton LLC. Ilość kupowanego surowca wyniesie powyżej 1200 ton.
  • 420tys $ Autor: ~Xxx

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BROADGATE -28,00% 0,14 2020-04-01 11:02:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.