Forum Giełda +Dodaj wątek

4,1 ... 4,7 .... 5,5 .... 6,5?

Zgłoś do moderatora
Advent zaczal wezwaniem po 4,1 i sam sie przebil na 4,7. Teraz MidEuropa przebija na 5,5.... Do konca wezwania ponad miesiac- bedzie jeszcze goraco:) Czekamy na ruch adventu.... Pierwsza podwyzka to 60 groszy, potem 80... Nastepne wezwanie po 6,5 i na koncu mep zamyka po 7.

Wezwanie ma bardzo niski warunkowy udzial ktory chce przejac MidEuropa = 26%. To znaczy ze za 5,5 napewno mozna sprzedac w wezwaniu pod koniec listopada napewno.... A jest szansa na 7 i wiecej.

Nic tylko kupowac, brawo dla cierpliwych dotychczas!!!!
  • 4,1 ... 4,7 .... 5,5 .... 6,5? Autor: ~Ekofan

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EKO -9,71% 5,02 2013-04-12 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.