Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1 110,00 zł , zmiana od tamtej pory: -48,11%

3 RAZY NA ZWYŻKI

Zgłoś do moderatora
polecają że wzrośnie- Tak czy Nie, prawda czy nagonka, czy ktoś kogoś opłacił a może jednak dobra inwestycja?

http://www.parkiet.com/Byki-i-niedzwiedzie-tygodnia/311139967-Benefit-Systems-IMC-NTT-System-spolki-z-szansami-na-zwyzki.html&template=restricted

http://marketinvest.pl/component/content/article/9-analizy-akcji/26152-przeglad-techniczny-benefitsys

Doradztwo indywidualne ING rekomendacje inwestycyjne

  • 3 RAZY NA ZWYŻKI Autor: ~ABCDE

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BENEFIT 1,77% 576,00 2022-05-17 13:39:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.