Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  31,20 zł , zmiana od tamtej pory: -65,51%
Przychody ze sprzedazy w 2Q Biomaximy wyniosly 16mln w raporcie jenostkowym, skonsolidowany zysku nie polepszyl. 16mln dalo 3mln zysku.

W 4Q mamy w rapocie jednostkowym 23mln przychodu, daje to wzrost o jakies 40% porownujac oba kwartaly. Mozliwe, ze w 4Q Rumunia dorzuci sie do zysku w tym rekordowym kwartale, jednak w 2Q i 3Q niewiele z Rumunii wyniknelo (dodatkowe 4-5 mln przychodu i brak zysku, teraz moze byc nieznacznie lepiej)

Przy tych zalozeniach spodziewam sie zysku w zblizajacego sie do 5mln zl.
  • 2Q vs 4Q Autor: ~DGN

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOMAXIMA -2,18% 10,76 2026-05-29 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.