Forum Giełda +Dodaj wątek

0,5 zł dywidendy

Zgłoś do moderatora
Zarząd BSC Drukarni Opakowań rekomenduje 0,5 zł dywidendy za '13


Zarząd BSC Drukarni Opakowań rekomenduje wypłatę dywidendy za 2013 r. w wysokości 4,9 mln zł, czyli 0,5 zł na akcję - podała spółka w komunikacie.
Pozostała część zysku netto spółki, w kwocie ok. 12 mln zł miałaby zostać przeznaczona na kapitał zapasowy.

Za 2012 r. BSC Drukarnia Opakowań wypłaciła w formie dywidendy również 4,9 mln zł, czyli 0,50 zł na akcję. (PAP)
  • 0,5 zł dywidendy Autor: ~0,5 zł dywidendy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BSCDRUK 1,41% 35,90 2019-09-13 11:25:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.