• Re: Pytanie do Prezesa Zarządu XTB Autor: ~Zboczeniec_z_LGBT [94.42.169.*]
    Kiedy 80 ?
  • Re: Pytanie do Prezesa Zarządu XTB Autor: ~Tuskomatoł [2.85.192.*]
    Rekomendacja ze 100% potencjałem wzrostu

    https://comparic.pl/rekomendacja-ze-100-potencjalem-wzrostu-popularna-spolka-odbija-o-25-po-33-przecenie-czas-na-kluczowe-wybicie/
  • Re: Pytanie do Prezesa Zarządu XTB Autor: ~jołop_hołownia [2.85.199.*]
    Listopadowa korekta wyceny była spowodowana niższym, niż zakładaliśmy, obrotem przy mniej więcej zbliżonej liczbie aktywnych klientów oraz spadkiem notowań spółek porównywalnych. Naszym zdaniem spółka jest wciąż tanio wyceniana, patrząc na mnożniki konkurencji. Do tego dynamicznie się rozwija, sukcesywnie zwiększając bazę klientów, czego nie można powiedzieć chociażby o plus500, które nie było w stanie utrzymać stanu z okresu pandemii.

    https://www.forbes.pl/inwestowanie/kurs-xtb-winduje-analitycy-podnosza-wyceny-czy-xtb-rzeczywiscie-na-to-zasluguje/shevwwg?tpcc=twitter_forbes&utm_source=twitter_forbes&utm_medium=social&utm_campaign=automat
  • Re: Pytanie do Prezesa Zarządu XTB Autor: ~jołop_hołownia [2.85.196.*]
    NWZ XTB DM, zwołane na 12 kwietnia, zdecyduje w sprawie upoważnienia zarządu spółki do nabycia do 215 tys. akcji własnych (0,18 proc. kapitału) oraz utworzeniu 7,75 mln zł kapitału rezerwowego na buyback - wynika z projektów uchwał XTB.
    Jak podano, akcje mają być nabywane na potrzeby programu motywacyjnego po cenie nie niższej niż 30 zł i nie wyższej niż 70 zł.

    https://biznes.pap.pl/pl/news/pap/info/3559860,nwz-xtb-dm-zdecyduje-o-utworzeniu-7-75-mln-zl-kapitalu-rezerwowego-na-nabycie-wlasnych-akcji
  • Re: Pytanie do Prezesa Zarządu XTB Autor: ~Przygłup_Nitras [185.236.155.*]
    Dnia 2024-03-12 o godz. 16:41 ~jołop_hołownia napisał(a):
    > NWZ XTB DM, zwołane na 12 kwietnia, zdecyduje w sprawie upoważnienia zarządu spółki do nabycia do 215 tys. akcji własnych (0,18 proc. kapitału) oraz utworzeniu 7,75 mln zł kapitału rezerwowego na buyback - wynika z projektów uchwał XTB.
    > Jak podano, akcje mają być nabywane na potrzeby programu motywacyjnego po cenie nie niższej niż 30 zł i nie wyższej niż 70 zł.
    >
    > https://biznes.pap.pl/pl/news/pap/info/3559860,nwz-xtb-dm-zdecyduje-o-utworzeniu-7-75-mln-zl-kapitalu-rezerwowego-na-nabycie-wlasnych-akcji

    A co na to teściowa tuska ? dalej rekomenduje kupno ?

  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [188.117.232.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
  • Re: Pytanie do Prezesa Zarządu XTB Autor: ~Teściowa_Tuska [87.203.214.*]
    I jak tam Hołowniane koziołki i tuskomatoły ? Mówiłam żeby kupować przy 14,35 zł, a wy ciągle stoicie na peronie i obserwujecie odjeżdżające pociągi :)
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [31.152.167.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
  • Re: Pytanie do Prezesa Zarządu XTB Autor: ~Buła [94.42.169.*]
    Kiedy 100 ?
  • Re:milion klientów XTB Autor: ~Gruby [87.202.49.*]
    Przed tygodniem XTB poinformowało, że liczba jego klientów przekroczyła po raz pierwszy 1 mln osób. W ciągu trzech ostatnich lat uległa ona potrojeniu.

    https://www.bankier.pl/wiadomosc/XTB-wyznacza-nowe-kierunki-ekspansji-Celem-czwarty-najludniejszy-kraj-swiata-8723204.html
  • Re: Pytanie do Prezesa Zarządu XTB Autor: ~wnuczek_z_wrmachtu [193.42.98.*]
    Marzec był drugim miesiącem tego roku, w którym liczba nowo otwartych rachunków maklerskich w Polsce przekroczyła 10 tysięcy. Podobnie jak w ostatnich miesiącach pierwsze skrzypce odgrywali klienci XTB.

    https://www.bankier.pl/wiadomosc/Liczba-rachunkow-maklerskich-w-Polsce-stale-rosnie-Tutaj-otwarto-ich-najwiecej-w-marcu-8725853.html
  • Re: Pytanie do Prezesa Zarządu XTB Autor: ~Zielony_nieład [82.149.80.*]
    NWZ XTB upoważniło zarząd spółki do nabycia do 215 tys. akcji własnych po cenie nie niższej niż 30 zł i nie wyższej niż 70 zł, do dnia 31 sierpnia 2024 roku.

    https://www.bankier.pl/wiadomosc/NWZ-XTB-upowaznilo-zarzad-spolki-do-nabycia-do-215-tys-akcji-wlasnych-8727518.html
  • Re: Pytanie do Prezesa Zarządu XTB Autor: ~Tuskomatoł [194.116.208.*]
    19 kwietnia XTB oficjalnie wyłączy MetaTrader 4, a jego miejsce zajmie autorska platforma xStation, rozwijana już od lat. Wkrótce zostanie również wprowadzony wirtualny portfel czy karta wielowalutowa. Meta Trader 4 to prawdopodobnie najpopularniejsza platforma tradingowa na świecie, używana przez wielu brokerów. Była ona również dostępna w ofercie XTB, jednak już 19 kwietnia zostanie wyłączona w Polsce. Jej miejsce zajmie autorska platforma xStation, która jest rozwijana blisko 10 lat.

    https://mambiznes.pl/aktualnosci-2/biznews/xtb-stawia-autorska-platforme-xstation-fintech-ostatecznie-wylacza-dostep-metatrader-110705?utm_source=bankier.pl&utm_medium=content&utm_campaign=home-satellites-box
  • Re: Pytanie do Prezesa Zarządu XTB Autor: ~zboczeniec_z_LGBT [2.85.203.*]
    Zgodnie z komunikatem giełdowym zarząd XTB rekomenduje, by na dywidendę trafiło 590,2 mln zł, co da 5,02 zł dywidendy na akcję.

    https://www.bankier.pl/wiadomosc/Zarzad-XTB-rekomenduje-5-02-zl-dywidendy-na-akcje-8733769.html
  • Re: Pytanie do Prezesa Zarządu XTB Autor: ~jołop_Hołownia [5.173.147.*]
    XTB wstępnie szacuje, że jego zysk netto w pierwszym kwartale 2024 r. wyniósł 302,7 mln zł, wobec 302,8 mln zł rok wcześniej - poinformowała spółka w komunikacie. Konsensus PAP Biznes zakładał, że zysk netto XTB wyniesie 263,8 mln zł.

    https://www.bankier.pl/wiadomosc/XTB-szacuje-zysk-netto-w-I-kw-na-302-7-mln-zl-wobec-konsensusu-263-8-mln-zl-zysku-8737946.html
  • Re: Pytanie do Prezesa Zarządu XTB Autor: ~Prezes [146.70.155.*]
    Cóż mogę wam powiedzieć tuskomatołki i hołowniane koziołki ...
    Sytuacja finansowa XTB jest bardzo dobra (5:15), spółka ma przed sobą dalsze perspektywy rozwoju (8:50), obecnie czekamy na wydanie licencji w Indonezji i Bazyli.
     
    https://www.youtube.com/watch?v=c6Tu5Ul9eRQ&t=13s&ab_channel=XTBRelacjeInwestorskie

  • Re: Pytanie do Prezesa Zarządu XTB Autor: ~Tuskomatoł [2.85.194.*]
    Czas na 100
  • Re: Pytanie do Prezesa Zarządu XTB Autor: ~Zboczeniec_z_LGBT [31.152.141.*]
    Panie prezesie może zaczniecie już pompować
  • Re: Pytanie do Prezesa Zarządu XTB Autor: ~tuskomatołek [46.112.82.*]
    Czy ona, teściowa matoła pogratuluje Trumpowi zwycięstwa?
  • Re: Pytanie do Prezesa Zarządu XTB Autor: ~Blady_Miś [87.203.201.*]
    Jakie są dalsze rekomendacje teściowej matoła ?
  • Re: Pytanie do Prezesa Zarządu XTB Autor: ~Roberto [193.32.29.*]
    Czy teściowa tuska matoła jest w stanie określić najbliższy target ?
[x]
XTB -0,27% 109,10 2026-06-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.