Pisze 3ci raz oldboy, wiec prosze mnie nie lekcewaz. Ponownie stwierdzam, ze wiem, ze potrafisz pisac i rzeczowo i merytorycznie, jednak to co robisz na tym forum niestety pokazuje sam wiesz co. Prosze napisz podobno komentarze na fb na grupie, tam wiele osob ma nvv, tylko sa to czesto ludzie, ktorzy umieja czytac i wyciagac wnioski. To co pokazujesz tu to dno. Jesli chcesz sie chelpic byciem wykladowca na sghu to zapraszam na spotkanie w realu na uczelni. Jesli chcesz obrazac innych stwierdzajac, ze wladze uczelni nie zareaguja, mozemy sprobowac. Na poczatek spotkanie w klubie profesorskim. Nastepnie moze sprawdzic sie przed Rada Uczelni albo przedstawic Twoje osiagniecia online podczas prowadzonych przez Ciebie zajec lub jezeli jestes wylacznie cwiczeniowcem to skontaktujemy sie z wykladowca i Katedra i zapytamy co oni na to. Sprawdzmy sie. Zapraszam do klubu Jajko, jak tylko praca na uczelni wroci do normy. Pozdrawiam.