• Re: Zejdzie poniżej 1,80 Autor: pan_maciej_z_krakowa [83.142.158.*]
    Zejdzie poniżej 1,80
    Autor: makler73 [83.26.224.*] 2019-03-22 16:43
    Opublikowano przy kursie:  1,91 zł , zmiana od tamtej pory: 6,92%

    Jak tam twoja cierpliwość?

    Czy to twoja SŁUSZNOŚĆ ZAMIERZONEGO DZIAŁANIA i POSIADANIA RACJI

    Dnia 2019-03-24 o godz. 19:33 makler73 napisał> 
    Ja nie dokonuję transakcji myśląc tylko o zarobku ale i o przekonaniu się w słuszności zamierzonego działania.Ciesze się najpierw z posiadania racji a dopiero potem finansowo.

    https://www.bankier.pl/forum/temat_re-zalosna-proba-zanegowania-sygnalow-spadkowych,31501655.html 

    Silnie spadkowa formacja czasowo domyka się w tym tygodniu. Zgodnie z budową realizacja powinna znieść kurs nawet poniżej 1 zł. Obroty niemal zamarły,co jest typowym zjawiskiem zapowiadającym rychłe wybicie dołem zgodnie z trendem
    Autor: makler73 [83.26.224.*] 2019-03-11 20:23
    Opublikowano przy kursie:  1,50 zł , zmiana od tamtej pory: 26,67%

    https://www.bankier.pl/forum/temat_przed-akcjonariuszami-mocno-czerwone-sesje,31350411.html

    Po dacie publikacji tego bełkotu wydalonego przez maklera 73 kurs następnego dnia ustalił minimum na poziomie 1,49 czyli 1 grosz niżej. Zamknięcie 12.03.2019 wyniosło 1,56. Od tamtej pory kurs nawet nie zbliżył się do poziomu 1,50 o "mocno czerwonych sesjach" nawet nie ma co wspominać. 
    Od wydalenia bełkotu przez maklera73 minęło już 9 sesji a kurs wzrósł do max. 2,15

    To jest świetny przykład SŁUSZNOŚCI ZAMIERZONEGO DZIAŁANIA i POSIADANIA RACJI przez chłoptasia makler73
[x]
GETIN -2,02% 0,39 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.