KTO TAK NAPRAWDE JEST LESZCZEM ,,TY CZY JA,, ROZSTRZYGNIE SIĘ W MAJU, POWIEM WIECEJ NA GCN PONIOSŁEM OGROMNE STRATY ALE SYSTEMATYCZNIE WYPRZEDAWAŁEM TE AKCJE NA KAŻDEJ NAWET MAŁEJ PODBITCE, ZOSTAŁO MI JEDYNIE 10% TEGO CO MIAŁEM, ZA PIENIADZE UZYSKANE Z TEGO ŚMIECIA KUPOWAŁEM GŁÓWNIE JEDNA SPOLKĘ OPEN FINANCE, KUPIŁEM TEGO TOWARU GRUBO PONAD 150K ŚREDNIĄ MAM 0,378 ZŁ WIEM ŻE CHOCIAŻ W CZESCI ODROBIE TUTAJ STRATY BO NA OPEN BEDZIE W MAJU JAZDA BEZ TRZYMANKI, ZOBACZYMY ILE TY ZAROBISZ NA GROCU SPOLCE KTÓRA UTRACIŁA BADZ SPRZEDAŁA MAJĄTEK/ POZDRAWIAM HI HI
Wymyślasz historyjki dla głupich Jasiów, niestety ja nie dam się na to nabrać.
Obyś nie kupił na górce,a co będzie w maju,tego nie wie nikt,nawet ty))))
Niemniej jednak,podziwiam za wiedzę,z pogranicza jasnowidzenia,sam chciałbym już tam być,bo jak pisałem lubię kwiatki,ale w maju...)))
Generalnie zasada jest taka,że od maja do października jest okres posuchy na tym podwórku,żniwa tu są wczesne,trzeba sianu dać czas.. ))
Spółki z potencjałem,kaman...
Petrol,Elektrim,Skotan,Hawe Gant...???
Polska potencjałem stoi, normalnie,strach się bać,taka to potęga potencjału,potencjał do potęgi??
Nie żebyśmy byli głupi, indywidualnie jesteśmy jak nasi starsi bracia w wierze, inteligentni,nawet za bardzo,ale problem jest taki,że każdy woli dla siebie,a jak już pracujemy dla kogoś,to są to zazwyczaj obce nacje
Na open zrobisz to samo co zawsze, jeśli będzie wyżej niż kupiłeś,zrealizujesz zysk i polecisz na inny kwiatek
Gdybyś wcześniej robił tak samo na Groclinie,nie byłoby tyle pretensji.
Ale tyle kosztowała nauka.
Każdy zalicza wpadki, uczeń bez dwójki to jak żołnierz bez karabinu,więc nie ma o co kopię kruszyć...
Ważne by się uczyć na błędach,najlepiej cudzych.
Niech żyje bal....
Dnia 2019-04-12 o godz. 19:29 ~golec napisał(a): , ZA PIENIADZE UZYSKANE Z TEGO ŚMIECIA KUPOWAŁEM GŁÓWNIE JEDNA SPOLKĘ OPEN FINANCE, KUPIŁEM TEGO TOWARU GRUBO PONAD 150K ŚREDNIĄ MAM 0,378 ZŁ WIEM ŻE CHOCIAŻ W CZESCI ODROBIE TUTAJ STRATY BO NA OPEN BEDZIE W MAJU JAZDA BEZ TRZYMANKI,
i jak tam golec udała sie majowa jazda bez trzymanki na Open Finance?
Wciaz drogie jak diabli. Polecam co innego.Ale nie od dzis chyba?Powtarzam sie )))) VOT ladniusia dywidenda.Moje VOT(UM) zaufania. SZYKUJCIE SIE NA DOBRE KLIMATY. https://www.youtube.com/watch?v=Fa6dFgcoeb4
Golec widzę że robisz pompę na openfin.znowu wreszcie ruszyły spółki doktora,ja bardziej stawiam na Ideę.
Sesja czy kilka bez "zrostów" to same nudy...
Każda sesja ma swego bohatera,dzisiaj to jutro tam
)))))