Src wiesz już po ci spółki wchodzą na giełde? Buahah wiesz jak się odczytuje juz przepływy? Wiesz, że zapotrzebowanie na energię rośnie, a nie stoi w miejscu? Tyle wpadek co ty ma tylko jeden znany polityk na P hahahah
Jednak Michałku G. z Raciborza vel src potrafisz coraz bardziej się ośmieszać i pokazywać jaką masz wiedzę ekonomiczną, gospodarczą oraz giełdową....
Dodatkowe kwestie :
- Dalej twierdzisz, że obecny poziom ilościowy węgla w polskiej energetyce wyklucza rozwój OZE ? widać bardzo słabo wyedukowany jesteś jak nie wiesz, że wraz z rozwojem kraju wzrasta jego zapotrzebowanie na energię elektryczną tak więc Polska potrzebuje coraz więcej energii ,a wieć potrzebuje także innych nośników energii !!!!!!!!! Zaliczasz wpadki jak jeden znany poseł ten od tych króli hahahhaha
src vel Michał Grzel.. z Raciborza odpowiesz na swoje mądrości ? czy już ci wstyd za swój bełkot ? :) wielki ynwestor buhahahahahahahahah jak tam drony doleciały ?
jak widać plg zaliczyło o wiele wiele większy spadek, a przecież przynosi zyski, ładnie się rozwija. To jak to jest? Do tego te bezinteresowne dbanie o innych i udzielanie się całymi dniami :) do tego zniewolony, który pisze, że będzie niżej i spółka nic nie robi, ale dalej trzyma akcje hahahaha kabaret ! kabaret ! hahahaha
PS. zniewolony nie widzisz, że to co piszesz jest całkowicie pozbawione logiki ? hahahaha pomyśleć, że masz się za człowieka inteligentnego i próbujesz się wymądrzać :) ile masz od posta od pana ? :)
Czyż zadane pytania Gordona nie zasługuja na odpowiedz od takiego wieszcza jak niemile nam panujący src? Czyż brak mu odpowiedzi na koczowanie w owym towarzystwie...?