• Re: Lecicie ze mną na 80 gr. Autor: ~spekulant 1973 [79.163.110.*]
    jacek już nie posiada akcji
  • Re: Lecicie ze mną na 80 gr. Autor: ~spekulant 1973 [79.163.108.*]
    Zarząd Novainvest S.A. ("Emitent", "Spółka") informuje, iż w dniu 24 maja 2012 r. Zarząd Emitenta dokonał sprzedaży 99,99% udziałów w spółce zależnej Nova Capital Advisors Sp. z o.o. na rzecz spółki Talars S.A. W ramach rozliczenia Emitent obejmie akcje nowej emisji Talars S.A.
    Jednocześnie Emitent informuje, iż w związku z planowanym debiutem Talars S.A. na rynku NewConnect w IV kw. br., pozyskane udziały w Spółce Talars S.A. będą stanowiły płynne aktywa do realizacji nowych projektów inwestycyjnych.
    Podstawa prawna: § 3 ust. 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu ,,Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect"
  • Re: Lecicie ze mną na 80 gr. Autor: ~jarex [95.51.73.*]
    zdematerializował i używa zamiast papieru toaletowego :)
  • Re: Lecicie ze mną na 80 gr. Autor: ~piotr.pp [212.96.231.*]
    Lecę ale na ekokogeneracji
  • Re: Lecicie ze mną na0,08 gr. Autor: ~spekulant 1973 [79.163.93.*]
    j.w
  • Re: Lecicie ze mną na 80 gr. Autor: ~zxcv [159.205.201.*]
    dzisiaj ćisza
  • Re: Lecicie ze mną na 80 gr. Autor: ~spekulant 1973 [79.163.111.*]
    Co tu pisać jak sam prezes nie ma akcji to nic dobrego tutaj nie będzie ,jak myślicie kto teraz sprzedaje po 0,12zł na pewno nie leszcze
  • Re: Lecicie ze mną na 80 gr. Autor: ~głu peek [83.12.104.*]
    z tobą to gorzej niż z babą. Zrzędzisz aż robi się mdło
  • Re: Lecicie ze mną na 80 gr. Autor: jacek_z_grochowa [89.72.103.*]
    Np ja stojac m.in po 11 i to sladowa iloscia kilkudziesieciu tys. Bessa jest i depresja przed nami, można wszystko pozrzucać i odkupić. Najważniejsze by bronić się lepiej niż benchmark, grasz już dużo, ksywę masz ładną i nie wiesz?
  • Re: Lecicie ze mną na 80 gr. Autor: ~spekulant 1973 [79.163.85.*]
    Załóżmy że spekulanci zbili kurs poniżej naturalnego poziomu .Cóż w tedy by się stało? Stworzyłby wymarzoną okazję kupna dla insiderów.Ludzie , którzy naprawdę wiedzą ile warta jest dana spółka zaczęli by kupować jej akcje po zaniżonych cenach . Jeżeli zaś insiderzy nie są skłonni do kupna oznacza to że są ku temu powody - akcje nie są tak wiele warte czyli spadek jest w pełni uzasadniony . 2zł na 0,12zł i to nie koniec
  • Re: Lecicie ze mną na 80 gr. Autor: jacek_z_grochowa [89.72.103.*]
    Nie, nie i 3 razy nie. Isiderów jest skończona liczba i mają gdzieś śmietnik. Większość nie ma w bessie pieniędzy. Naturalną konsekwencją tego stanu jest drogi pieniądz i wychodzenie właściwie po kązej cenie. Inwestorsi mieli tu 3 % akcji. Wychodzili po 20-30 tys bo musieli pozyskać gotówkę. Widzisz VSAT ma błedy ins stato nascendi i wiele rzeczy ciekawych można się dowiedzieć nie wprost. Trzeba na 90 % spółek lub lepiej umieć grać na spadki i różnica w kieszeń, kto to potrafi będzie królował w hossie, gdzie taktyka się zmienia na trzymaj 4-5 lat do 2017 na pewno...
  • Re: Lecicie ze mną na 80 gr. Autor: ~spekulant 1973 [79.163.85.*]
    Drogi Jacku ja nie przewiduję hossy tak jak ty teraz jest kolej na hiszpanię potem włochy polska też będzie w trudnej sytuacji za niedługo . Strefa euro zjada swój własny ogon
  • Re: Lecicie ze mną na 80 gr. Autor: ~spekulant 1973 [79.163.85.*]
    a i jeszcze jedno nadchodzi taki kryzys że jeszcze świat takiego nie doświadczył od początku na razie "Titanik płynie gra muzyka ludzie tańczą " jesteś matematykiem to dobrze powinieneś wiedzieć czy można się wygrzebać z tego wszystkiego czy nie
  • Re: Lecicie ze mną na 80 gr. Autor: ~melka [85.222.64.*]
    Jacek o tym samym wszędzie straszy, o groszach i to dosłownie. A ja myślę, że spadki 80 i 90 procent od debiutu są przesadzone i bliżej niż dalej czas na wzrosty
  • Re: Lecicie ze mną na 80 gr. Autor: ~dobieracz!!!! [78.8.131.*]
    a co innego ma napisać ? nic innego nie potrafi
  • Re: Lecicie ze mną na 80 gr. Autor: ~kis [193.24.32.*]
    a moze wlasnie na 8 gr?
    O to chodzilo?
  • Re: Lecicie ze mną na 80 gr. Autor: ~nc [46.113.176.*]
    Szyfrem pisal.
  • Re: Lecicie ze mną na 80 gr. Autor: ~xcvbx [77.254.159.*]
    dawać na 0.07 pln na co czekaćie jak odbierzećie na 0.05 pln
  • Re: Lecicie ze mną na 80 gr. Autor: ~spekulant 1973 [79.163.113.*]
    tutaj nie ma dna i trzeba się przyznać do błędu a nie tkwić w nim jeżeli zarząd nie posiada ani jednej akcji to co można pomyśleć o takiej spółce
  • Re: Lecicie ze mną na 80 gr. Autor: ~Samosia [109.243.208.*]
    A co powiesz o tych pięciu osobach, które kupiły ponad 7 milionów akcji płacąc po 0,50 zł?
  • Re: Lecicie ze mną na 80 gr. Autor: ~spekulant 1973 [79.163.113.*]
    Niech pani poda info że zapłacili własną kasą bo trzeba być nienormalnym żeby kupować po 0,50zł jak w tym czasie można kupić po 0,10zł a teraz już po 0,08zł a myśle że to nie koniec kurs zleci do 0,05zł
  • Re:Spekulant 1973 Autor: ~Samosia [109.243.208.*]
    Spekulancie drogi, od podawania inf jest spółka. Było już info określające wyraźnie ile akcji kupiono płacąc po 0,50 zł. Żeby zrozumieć cel takiej operacji trzeba wiedzieć co to jest podwyższenie kapitału.

    Jeśli uważasz, że nie zapłacono pieniędzmi, tylko zastosowano np. handel wymienny- podaj źródło- jestem ciekawa na jakiej podstawie tak twierdzisz- ja to co piszę opieram nie na własnych dociekaniach tylko na oficjalnych komunikatach spółki i ustaleniach ZWZ, które były publikowane ( nawet sygnaturę notariusza mogłeś sobie obejrzeć na każdej stronie ).
  • Re: Lecicie ze mną na 80 gr. Autor: ~xcvbx [77.254.159.*]
    dziwi mnie tylko jedno dlaczego w dołku odaje większość ........


    a na górce zbiera większość to jest pytanie odwieczne ..............



    panika strach




    chćiwośc zazdrość



  • Re: Lecicie ze mną na 80 gr. Autor: ~spekulant 1973 [79.163.113.*]
    a gdzie jest dołek ? bo mówili ze 0,20 potem ze 0,16 potem 0,10 teraz 0,08 zł a ile to już od dołka 0,20 procent spadło :-)
  • Re: Lecicie ze mną na 80 gr. Autor: ~xcvbx [77.254.159.*]
    spekulant ma na celu naganiać na spadki taki jego urok ....

    a jak przyjdzie czas będzie naganiał na wzrosty ..............


  • Re: Lecicie ze mną na 80 gr. Autor: ~xcvbx [77.254.159.*]
    dołek to przedział od 0.04 do 0.08 a górka naprzykład przedzieł 0.40 do 0.50 pln
  • Re: Lecicie ze mną na 80 gr. Autor: ~yfy [213.17.152.*]
    Tu sie nie ma nad czym zastanawiac...komus zalezy na jak najwiekszym zanizeniu kursu a nie na opchnieciu akcji...wyrzucaja smieszne ilosci tylko aby nizej i nizej ....jakby ktos chcial wywalic akcje po jak najlepszej cenie dawno by juz zrobil podbitke i wywalal....a tu tylko chodzi o to aby nizej nizej i nizej.....aby wprowadzic wsrod innych flustracje i zniechecenie....to jest PSYCHOLOGIA
  • Re: Lecicie ze mną na 80 gr. Autor: ~nc [46.113.176.*]
    Podobniez to leszcze sprzedaja Petrolinvest, to leszcze sprzedaja IDM no to maja dosyc kasy zeby podpompowac Novainvest.
  • Re: Lecicie ze mną na 80 gr. Autor: ~spekulant 1973 [79.163.95.*]
    a co powiesz o ostanich sesjach gdzie wysypało się jak się nie mylę 1,5mln akcji to co zaniżali kurs małymi pakietami przecież to był tylko jeden kierunek nikt nie kupował wyżej tylko sypali wam co byliście ustawieni niżej zobacz ile akcji było dzisiaj kupionych po 0,09zł a ile po 0,08zł tak samo wczesniej
  • Re: Lecicie ze mną na 80 gr.to było w marcu przy cenie 0,28zł Autor: ~spekulant 1973 [79.163.112.*]
    Novainvest obejmuje 750 udzialów Digate Interactive Sp. z o.o., o wartości nominalnej 500 zł każdy płacąc akcjami po 0.5pln, czyli 750*500= 375tys PLN = to 750tys nowych akcji po 50gr.
    750 akcji to 75% Digate Interactive
    Niech ktoś mi odpowie na kluczowe pytania:
    1. Ile sztuk akcji Novainvest oddała za te 75% udziałów w Digate? w komunikacie tylko czytam o cenach nominalnych papierów, ale nie o faktycznej cenie tranzakcyjnej. Jakby kupili akcjami po 50gr akcje Digate warte 500zl, daliby tylko 750tys akcji, a emisja obejmowala 7.5 mln papieru.
    Jest jeszcze 4 inwestorow obejmujacych, ale to moze być podpucha.
    Możliwe, że objęli nie po 500zl a po 5000 pln aby 'wyrównać' różnicę między ceną nominalną akcji NOV a ceną rynkową? W takim razie Digate dostał tak naprawdę akcje Novainvest realnie po niewiele więcej jak 5gr za sztukę?
  • Re: Lecicie ze mną na 80 gr.to było w marcu przy cenie 0,28zł Autor: ~Samosia [109.243.106.*]
    To jest dopiero kreatywna ksiegowość.

    Grając na giełdzie też tak obliczasz zyski i straty? To chyba zawsze jesteś do przodu, w swoim mniemaniu?
  • Re: Lecicie ze mną na 80 gr. Autor: ~Agata [91.150.151.*]
    czekamy cierpliwośći
  • Re: Lecicie ze mną na 80 gr. Autor: ~spekulant 1973 [79.163.108.*]
    będzie jeszcze spadek nikt nie chce brać po 0,09zł to znaczy papier jest za drogi trzeba wywiesić karteczkę "SALE"
[x]
DIGATE -14,29% 0,01 2014-07-01 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.