• Re: 400-500 Autor: ~Leon [79.163.199.*]
    Słusznie prawisz Szerszeniu
  • Re: 400-500 Autor: ~Szerszen [213.108.159.*]
    A dziękuję Leon
  • Re: 400-500 Autor: ~Spinozaur [83.151.37.*]
    Powiem tak po rozmowach więcej plusów niż minusów a to dobry prognostyk. Tak ważne uzgodnienia nie zapadają po pierwszym spotkaniu, ważne że rozmowy trwać będą nadal i będzie tworzona nić porozumienia. Jest dobrze. Było by źle jak któraś ze stron zerwała by rozmowy!!! Pozdrawiam posiadaczy
  • Re: 400-500 Autor: ~Szerszen [213.108.159.*]
    Spinozaur dobrze prawisz tylko ciekawe jak na to zareagują rynki na swiecie Japonia i Chiny dadzą przyklad a w slad za nimi pojdzie europa dla mnie to tylko przedłużenie oczekiwania na w końcu skończenie tego bałaganu ktory sam sobie zafundował tramp a przy okazji i rynkom na całym swiecie .W sumie to podejrzewam ze tu w tym tygodniu będzie raczej przewalanie papieru i marazm w oczekiwaniu co sie odbędzie po minięciu terminu zawieszenia broni ryzykowne to jest zarówno dla kupna jak i dla sprzedaży i dlatego tez nie spodziewam się jakichś spektakularnych ruchów na pxm ale to tylko moje merytoryczne i ostrozne spojrzenie na walor ktory posiadam i czekam na to samo co ty żeby wreszcie pękła dycha a pozniej to juz poszly konie po betonie i tylko pionowa świeca do gory ale każdy zrobi co uważa za słuszne ps.
    Pozdrawiam wszystkich akcjonariuszy optymistów na perełce Pxm
  • Re: 400-500 Autor: ~Spinozaur [83.151.37.*]
    Pełna zgoda Panie Szerszeniu. Dlatego moim skromnym zdaniem 55 do 45 na plus. Pozdrawiam posiadaczy
  • Re: 400-500 Autor: ~Szerszen [164.127.226.*]
    Będzie dobrze Spinozaur na Polimku albo jeszcze lepiej niż dobrze tego jestem pewien jak tego ze nie lubię tych trolli spadziowych ktore powinny liczyć mrowki w mrowisku a nie znęcać sie nad naszą perełką lepiej i trafniej by im to wychodziło pozdro wszystkim do jutra i dycha jest do zrobienia ynwestory
  • Re: 400-500 Autor: ~Spinozaur [83.151.37.*]
    Ale czuj dziś na otwarciu, ładnie wpadło mi do koszyka. Pozdrawiam posiadaczy
  • Re: 400-500 Autor: ~Szerszen [213.108.159.*]
    To ci sie udało spinozaur ja na razie przeciągam trudno najwyżej dokupię drożej ale korci mnie jak jasny gwint jednak rozsądek i bariera dychy mnie powstrzymuje ale juz nie raz sie z tym rozprawiałem i koniec końców kolejne akcje polimka z coraz wyższej półki lądowaly na koncie takze do jutra .No risk no fan przyjacielu
  • Re: 400-500 Autor: ~Spinozaur [83.151.37.*]
    Jutro północ. Pozdrawiam posiadaczy
  • Re: 400-500 Autor: ~Spinozaur [83.151.37.*]
    No to jutro ostro ruszamy do góry i dobrze bo już wszystkie wolne środki zainwestowałem w perełkę:):):) Pozdrawiam posiadaczy
  • Re: 400-500 Autor: ~kkk1111 [91.150.192.*]
    Mechanizm ustalania ceny minimalnej na podstawie średnich kursów giełdowych doprowadził do absurdalnych dysproporcji. W tamtym okresie wartość księgowa na jedną akcję w ujęciu skonsolidowanym spółki Variant wynosiła 6,96 zł. Mimo to, za przymusowo odebrane akcje inwestor otrzymał jedynie 1,67 zł za sztukę. 
    Wynikało to z faktu, że średni kurs notowań z ostatnich 3 i 6 miesięcy wynosił zaledwie 1,65 zł, co wyznaczało ustawowe minimum 
    wreszcie wkracza normalność mam nadzieje ze to wreszcie będzie norma
  • Re: 400-500 Autor: ~Ciekawy [94.254.175.*]
    A jednak można dokupić
  • Re: 400-500 Autor: ~Spinozaur [83.151.37.*]
    Dobrze dziś było Pani Babo, wczoraj Panią uprzedziłem że dziś północ!!! Pozdrawiam posiadaczy
  • Re: 400-500 Autor: ~Spinozaur [83.151.37.*]
    Jankesi mocny plus!!! Pozdrawiam posiadaczy
  • Re: 400-500 Autor: ~Bzdury [94.251.165.*]
    Tak pincet jak nic
  • Re: 400-500 Autor: ~Spinozaur [83.151.37.*]
    Azja zieloniutka, ropa stabilizacja. Pozdrawiam posiadaczy
  • Re: 400-500 Autor: ~Szerszen [37.209.134.*]
    Olefiny spinozaur nikkei mocno gora hang seng mocno gora ropa dół nasdag szczyt jak ta nasza perelka tego nie podejmie to to będzie conajmniej dziwne ja tu widze mocny up na Pxm
  • Re: 400-500 Autor: ~Spinozaur [83.151.37.*]
    No i schrony w Finlandii, dużo tego, tylko brać. Pozdrawiam posiadaczy
  • Re: 400-500 Autor: ~Real [37.248.175.*]
    Piękne info, dokładnie, schrony na potęgę, 200 realne
  • Re: 400-500 Autor: ~Konopnicka [94.251.165.*]
    Jaj tam pincet jak 10 nie moze zlapac a z 4 plus robi minus 2 auuuuuuuuuu co za marzyciele
  • Re: 400-500 Autor: ~Spinozaur [83.151.37.*]
    Kto nie wie dlaczego tak się wczoraj stało niech daruje sobie giełdę. Pozdrawiam posiadaczy
  • Re: 400-500 Autor: ~Jakub [83.22.124.*]
    Wytłumacz proszę dlacz tak się stało to zwykła realizacja zysków czy co?czy mieli poustawiane sprzedaż na tej cenie i ruszyło lawinowo w dół?
  • Re: 400-500 Autor: ~Spinozaur [83.151.37.*]
    Dziś ropa, koncertowo spada. Fajna wczoraj była wymuszona promocja. Pozdrawiam posiadaczy
  • Re: 400-500 Autor: ~Spinozaur [83.151.37.*]
    Poniedziałek będzie piękny, uwierzcie mi!!!! Pozdrawiam posiadaczy
  • Re: 400-500 Autor: ~Spinozaur [83.151.37.*]
    Tu nie przewidziałem takich zawirowań w cieśninie hmmm, szkoda, brak czujności, zdarza się, sorry. Pozdrawiam posiadaczy
  • Re: 400-500 Autor: ~Bzdury [94.251.165.*]
    Byl bardzo piekny caly czerwony, jakie 500 czy wyscie z budki na lby pospadali jak to nie chce przebic nawet mibudu, marzyciele
  • Re: 400-500 Autor: ~trader7 [31.221.205.*]
    I po tyle będzie .....kwestia czasu
  • Re: 400-500 Autor: ~Spinozaur [83.151.37.*]
    Oczywiście że tak, teraz większość płacze a zapominają o 1500 000, zobaczcie co będzie po spieniężeniu tego, dla banku liczy się tylko gotówka. Pozdrawiam posiadaczy
  • Re: 400-500 Autor: ~Spinozaur [83.151.37.*]
    Koniec zakupów kto nie zdążył będzie żałował, następny tydzień będzie powrót do wzrostów!!! Jutro grill, piwko i pełen relaks, wszystko odkupione uffff, życzę miłej majówki!!! Pozdrawiam posiadaczy
  • Re: 400-500 Autor: ~Vip [46.205.209.*]
    Nie pozdrawiaj mnie, pozdrów szerszenia I flaminga.
  • Re: 400-500 Autor: ~Spinozaur [83.151.37.*]
    Azja zieloniutka, ropa czerwoniutka, nasza perełka dziś zieloniutka!!!Pozdrawiam posiadaczy, Vipa nie pozdrawiam jego pozdrawia Pan od piesków.
  • Re: 400-500 Autor: ~Spinozaur [31.0.76.*]
    Japan zieloniutkie aż miło, za momencik fundy wchodzą, SEFE w piątek podpisane, czy oby ta cena którą dałem w tytule, odrobinę na wyrost, z czasem się nie sprawdziła :))) Pozdrawiam posiadaczy
  • Re: 400-500 Autor: ~Bzdury [94.251.165.*]
    Japan wymyslil bajkopisarz bzdurotworca od 500
  • Re: 400-500 Autor: ~Bzdury [94.251.165.*]
    Tak tam zmierzamy w 2345 roku tyle bedzie
  • Re: 400-500 Autor: ~Spinozaur [83.151.37.*]
    Azja zieloniutka, ropa pięknie w dół czegóż chcieć więcej. Pozdrawiam posiadaczy
  • Re: 400-500 Autor: ~Szerszen [164.127.251.*]
    Do tego jeszcze wyniki Polimka i optymizm inwestorow Spinozaur i początek tygodnia zeby nam przyniósł dlugo wyczekiwany wzrost waloru rowniez pozdrawiam
  • Re: 400-500 Autor: ~Pupil [89.74.173.*]
    Tylko czy wrócimy na wyżyny i przeskoczymy w końcu 10 zł pozdrawiam posiadaczy
  • Re: 400-500 Autor: ~Szerszen [164.127.251.*]
    Nie chcę kreować super optymizmu a kierować sie zdrowym rozsądkiem do dyszki jest długa droga ale przy sprzyjających okolicznościach a takie niewątpliwie sa na choryzoncie jest to jak najbardziej możliwe na Polimku po serii sesji ktore sprowadziły juz kurs do moim zdaniem atrakcyjnego poziomu do większego zainteresowania kupnem Pxm w celu osiągnięcia w dłuższym terminie trwałego trendu wzrostowego
  • Re: 400-500 Autor: ~Nikos [37.225.86.*]
    Jestem cierpliwy, niżej nie sprzedam.
  • Re: 400-500 Autor: ~Szerszen [164.127.251.*]
    Witaj w klubie Nikoś choćby moje wnuki jak to pisze agwercik miały odziedziczyć moje pakieciki polimka to poniżej dychy nie oddam i basta
  • Re: 400-500 Autor: ~Budyń [89.151.19.*]
    400-500 hahaha tu nawet dobrze 10 ziko nie może przebić w wersji optymistycznej, a gdzie 100 a gdzie 400. To leszcza ponioslo
  • Re: 400-500 Autor: ~Gpr [37.31.14.*]
    Będzie grubo za trzy lata 80 zł tego się trzymam
  • Re: 400-500 Autor: ~kkk1111 [91.150.205.*]
    Dnia 2026-05-26 o godz. 12:38 ~Budyń napisał(a):
    > 400-500 hahaha tu nawet dobrze 10 ziko nie może przebić w wersji optymistycznej, a gdzie 100 a gdzie 400. To leszcza ponioslo

    bo maja wielka wiarę a ty porostu jesteś człowiekiem malej wiary dobrze ze nie jak niektórzy pesymiści masochiści co to piszą ze dziad ale siedź pewnie po to by kasę stracić no ale kto bogatemu zabroni, nie to co my biedni optymiści nastawieni na realny zysk
  • Re: 400-500 Autor: ~Spinozaur [83.151.37.*]
    Panie kkk1111 po cóż zaprzątać sobie głowę śmieciami co to od wpisu mają konkret w kwocie 10gr od sztuki. Pozdrawiam posiadaczy
  • Re: 400-500 Autor: ~Bzdury [94.251.165.*]
    500 zl ? A ledwie trzyma 8 zalosne bzdury
  • Re: 400-500 Autor: ~Spinozaur [83.151.37.*]
    Dzień dobry. "Pojawiam się i znikam" kiedy się pojawiam to co mamy tego dnia? Pozdrawiam posiadaczy
  • Re: 400-500 Autor: ~Bzdury [94.251.165.*]
    Absolutna bzdura z tym 500 , szczyt bzdur
[x]
POLIMEXMS 0,06% 7,82 2026-06-24 17:03:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.