smiem twierdzić że nie ma co liczyć na głębsze korekty - takie zagrania "kto mocniejszy" to potwierdzenie że tfone spokojnie wyjedzie na PN, a sawicki z RK spotkają się w połowie swoich propozycji. Teraz nie trzeba już nic robić tylko czekać i obserwować.
Pozdrawiam i życzę udanych inwestycji.
najśmiejszniejsze jest tylko to że Sawicki MA czas a RK go NIE MA - gra toczy się dalej, a kości zostały rzucone.
myślę ze TFONE to strzał w 10 i wakacje na BALI w ramach odstresowania :)
Ale głupcy tego nie wiedzą.Myslą, że z 2 zł poszło na przeszło 5 zl tak dla jaj.Jescze w tym tygodniu będzie 2 zl , a nawet niżej,Tam ponownie odkupię.To już będzie chyba 4 raz ,bo tfone zawsze wraca na 2 zł po wzrostach.Zawsze.
Jak tam wroci to już nic nie będziecie pisać jak to w przeszlosci bywało.Nikt nic nie pisał oprocz mnie.Po 3,90 zł piszą , ze kupil pakiecik.Debile. No , ale ktos musi być zawsze ubrany.
Przecież pisałem wczoraj ,ze dzis bedą na papierze b.duże obroty.Jutro tez będa duże tyle, że po 3 zl bedzie sie mielić.No może po 3,15 z/, a po 5 zł jak było to nie było obrotów żadnych nie ? Dobre, a po 7,50 zl jak fundy wywalaly to moze też obrotów nie było ?Oj ludzie