Nie wiem jak wy ale ja uważam, że PJP to świetna firma, profesjonalnie zarządzana i trudnym roku pokazuje, że akcjonariusze są ważni. Na GPW to niestety rzadkość. W maju kurs może być w okolicach 30-35 pln
odbicie od dna, zarząd trochę przesadził, chciał dobrze ale rynek jak zwykle pokazał kierunek. firma jak wyciągnie wnioski to czeka nas gigantyczna hossa.
Chyba czas na obszerniejsze informacje o wpływie ostatnich zmian na spółkę, ale przede wszystkim o strategii na najbliższe lata, bo marazmu i stagnacji mamy dość.
Mam nadzieję, że idziemy w dobrym kierunku. 2025 był dość dziwny, Zarząd miał swoje problemy. Najważniejsze, że przychody rosną, prowizje trochę poszły w dół, tanie euro nie pomaga, nierentowne biznesy pozamykane. 2026 powinien być zdecydowanie lepszy, choć w Niemczech robi się nie ciekawie.