Panowie ,obawiam się że zle oceniacie sytuacje.... Mamy wypełniającą się formacje RGR. Głowa ~29.50 ,Ramiona ~25. Po ewentualnym wybiciu dołem 20 zł , kurs powinien zatrzymać się 16-18 zł. Ewentualne dobre informacje nie mają sensu ponieważ wskaznik C/Z jest na poziomie ~3. Czyli wszystkie pozytywne informacje mogą być w cenie. Jeśli zachodnie giełdy zaczną pikować w dół u Nas też może zacząć się przecena. W USA już Insiderzy czyli ludzie zarządzający Spółką lub mający dostęp do informacji poufnych wyprzedają. Jak podaje CNBC sprzedaż walorów jest na poziomie wyższym niż w roku 2020 o 30 %. Na S&P 500 w inerwale miesięcznym wygenerowała się silna świeca podażowa,spadający młot. Każdy podejmuje ryzyko indywidualnie. Pozdrawiam
drozapol ma cena zysk cos kolo 1 z hakiem... i pare innych spolek. jak tu zejdziem na 15 nastaka to bedzie cos podobnie. wtedy cos sie kupi bo bedzie tanio.
acha ,o ile obiecasz z kumplami po Nowym Roku ze dasz dw-d minimum 2 zety :D ( przy kursie 15 ziko). ulica to głupki,wiadomo,dawcy kapitału ;) ale te głupki z bankow,z funduszy,z ameryki nie chcą dziada:)