CEO Folta: za nami rekordowy rok na wszystkich poziomach wyników. Jesteśmy firma technologiczna, mamy wysoko postawione ambicje na kolejne lata.
CEO Folta: TIM inwestuje w IT, a 3LP w automatykę magazynowa, aby Grupa rozwijała się w dynamicznym tempie.
CFO Tokarczuk: Nasze koszty rosły słabiej niż przychody, potrafimy generować wysoka wartość dla akcjonariuszy.
CSO Nosal: W 2020 prowadziliśmy wiele inicjatyw, aby bezpośrednio i pośrednio wspierać sprzedaz. Pozyskaliśmy 300 tys. nowych klientów, mocno wzrosła rozpoznawalność firmy.
Brawo, tu kurs powinien skoczyć na poziomy około 50 zł. Pewnie po wynikach za I kw inwestorzy się przekonają co tu będzie. Nowe magazyny w całej Polsce i nowa hala w centrali. Pięknie.