A może jednak wypadałoby przeprowadzić na razie wewnętrzne rozeznanie, czy ktoś kto sprzedawał po 7,30 zł tuż przed komunikatem o ilości sprzedanych masek nie miał dostępu do tej informacji wcześniej niż inni akcjonariusze? trochę powagi. To jest spółka giełdowa.... Kurd dołuje, ale ten ktoś zaciera ręce bo zdążył.....?