• USD Autor: ~Dolarowy_spec [31.60.82.*]
    Słabiutko. Czuć 2.8
  • Re: USD Autor: ~joker [79.110.5.*]
    Dnia 2021-03-30 o godz. 15:56 ~Dolarowy_spec napisał(a):
    > Słabiutko. Czuć 2.8

    > a bąka czasami nie puściłeś i coś czujesz?
  • Re: USD Autor: ~Dolarowy_spec [31.60.82.*]
    Joker nawet mnie nie zaskoczyłeś. Wiedziałem że odpowiesz zapachowo. Bądź kiedyś zaskakujący. Przestań być aż tak nieskomplikowany.
  • Re: USD Autor: ~joker [79.110.5.*]
    Dnia 2021-03-30 o godz. 16:29 ~Dolarowy_spec napisał(a):
    > Joker nawet mnie nie zaskoczyłeś. Wiedziałem że odpowiesz zapachowo. Bądź kiedyś zaskakujący. Przestań być aż tak nieskomplikowany.

    > no właśnie niczym nas nie zaskakujesz .Bądź kiedyś zaskakujący a nie od miesiecy nadajesz monotematyczne bzdety o 2.8 za dolara buhahahahahahahah jesteś zupełnie nieskomplikowany