Dnia 2021-03-25 o godz. 21:58 ~max napisał(a): > Bylo naganianie pod przetarg wczoraj ci co wiedzieli dziś sprzedali i będą czekac jak się zacznie osuwać w dół by odkupic taniej
Czyli to ty byles jednym z tych przyg.. ktorzy ciągle coś dokładali. I co jak odkupisz za 3,84 to wpadnie 50zł?