W marcu zbiera się rada nadzorcza spółki, która zatwierdzi budżet na 2021 r. i wtedy prawdopodobnie przyjęta zostanie też długofalowa polityka dywidendowa.
aby odbyło się WZA to przynajmniej z parodniowym wyprzedzeniem powinien być jakiś komunikat.... a tu cisza więc 12.03 na pewno się nic nie odbędzie? czy się mylę?
Opublikowano 1 lut 2021
Gościem Barbary Oksińskiej w programie „Prosto z Parkietu” 1.02.2021 r. był Krzysztof Folta, prezes Timu. Odpowiadał na pytania dotyczące rekordowych przychodów spółki za miniony rok i oczekiwaniach wobec roku 2021. Na ile pandemia pomaga grupie rozkręcić sprzedaż? Czy uda się utrzymać wzrost sprzedaży w kolejnych okresach? Jak będzie rozwijać się spółka logistyczna 3LP? Kiedy poznamy politykę dywidendową spółki?
Dnia 2021-03-10 o godz. 10:53 ~Kris napisał(a): > Wywiad w parkiecie na youtube > > > > https://m.youtube.com/watch?v=oz9C0aqz3IU > > > > Opublikowano 1 lut 2021 > > Gościem Barbary Oksińskiej w programie „Prosto z Parkietu” 1.02.2021 r. był Krzysztof Folta, prezes Timu. Odpowiadał na pytania dotyczące rekordowych przychodów spółki za miniony rok i oczekiwaniach wobec roku 2021. Na ile pandemia pomaga grupie rozkręcić sprzedaż? Czy uda się utrzymać wzrost sprzedaży w kolejnych okresach? Jak będzie rozwijać się spółka logistyczna 3LP? Kiedy poznamy politykę dywidendową spółki?
ok dzięki za linka... gdzieś mi data uciekla w tym wywiadzie a nigdzie indziej nie ma potwierdzenie w serwisach....