• JR HOLDING S.A.: Udzielenie pożyczki spółce One2Tribe Autor: ~Upsssss [84.10.200.*]
    2021-02-22 20:29
    https://www.bankier.pl/wiadomosc/JR-HOLDING-S-A-Udzielenie-pozyczki-spolce-One2Tribe-8061713.html

    Zarząd JR HOLDING ASI S.A. z siedzibą w Krakowie (dalej: JRH) informuje, iż w dniu 22 lutego 2021 r. zawarł z One2Tribe sp. z o.o. z siedzibą w Regułach (dalej: One2Tribe) umowę (dalej: Umowa), na podstawie której JRH udzielił One2Tribe pożyczki w kwocie 1.000.122,00 zł (dalej: Pożyczka). Pożyczka jest oprocentowana na warunkach rynkowych. Spłata Pożyczki ma nastąpić do 30 czerwca 2021 r. w drodze (wedle wyboru One2Tribe):

    - spłaty Pożyczki powiększonej o należne oprocentowanie oraz ewentualne ustawowe odsetki za opóźnienie;

    - konwersji Pożyczki na 283 udziałów w kapitale zakładowym One2Tribe.

    One2Tribe jest spółką, która oferuje rozwiązania motywacyjne dla dużych zespołów ludzkich. Z systemu Tribeware oferowanego przez firmę korzystają krajowe i międzynarodowe korporacje. Rozwiązanie wykorzystuje mechanizmy oparte o psychologię behawioralną (w tym grywalizację), analizę dużej ilości danych (Machine Learning, AI) oraz narzędzia klasy fintech/e-commerce (obsługa wypłaty nagród, prowizji, sklep z benefitami pracowniczymi). Lista klientów One2Tribe obejmuje: Aviva, Compensa, Ikea, ING, Komputronik, Philip Morris, Play, Real, Raiffeisen Polbank, Santander, Urząd Miasta Stołecznego Warszawa, Vision Express, Vienna Life, Żabka.

    Zawarcie Umowy jest wynikiem realizacji strategii rozwoju JRH na lata 2020-2022 polegającej na inwestycji w perspektywiczne branże między innymi związane z nowymi technologiami i nowoczesnymi mediami, sztuczną inteligencją, produkcją i wydawaniem gier komputerowych, biotechnologią oraz fotowoltaiką.

  • Re: JR HOLDING S.A.: Udzielenie pożyczki spółce One2Tribe Autor: ~dobradusza [83.31.58.*]
    Robi się bardzo ciekawie:)
  • Re: JR HOLDING S.A.: Udzielenie pożyczki spółce One2Tribe Autor: ~Lucky [5.173.40.*]
    Brać póki tanio :)
[x]
ONE2TRIBE 0,83% 0,24 2026-03-25 14:55:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.