• Carom kupuje Aquatech!!!!! Autor: ~Karol [89.64.108.*]
    Kupuje akcje mało płynnych spółek i pompuje średnio kilkaset procent. Bywały spółki pompowane na 1000 %!!!!

    Jak zarabiać na ich spekulacji?
    Wyszykujesz spółkę której akcje aktualnie kupili i bierzesz na tym samym poziomie. Pozostaje czekać aż napompują co najmniej 400 % i połowę możesz sprzedać Resztę trzymasz gdyby pompowali wyżej.
    Proste?
    Niezupełnie.
    Trzeba wiedzieć gdzie te szelmy aktualnie inwestują.

    Teraz weszli w Aquatech.
    Do ilu będą pompować?
    Do 40-50 może dojść!!!
[x]
BLIRT 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.