Jak myślicie w którą stronę pójdzie spółka możemy snuć domysły i obstawiać. Mi pachnie tu Gamingiem i pisałem już o tym wcześniej. Ma ktoś inne przypuszczenia? Czekam na konstruktywne komentarze.
Dnia 2020-12-08 o godz. 09:35 bstok88 napisał(a): > Jak myślicie w którą stronę pójdzie spółka możemy snuć domysły i obstawiać. Mi pachnie tu Gamingiem i pisałem już o tym wcześniej. Ma ktoś inne przypuszczenia? Czekam na konstruktywne komentarze. > > Na jakiej podstawie takie snujesz takie domysły, przecież nie żadnego info w tej kwestii
Panie "taa", jak tak latasz we wszystkich tematach i śmiecisz, to wysil się i poszukaj mojego wpisu, gdzie podawałem konkretne linki do tego, w którą stronę to wg mnie będzie szło i też stawiam coraz mocniej na gry.
Jeżeli nie gaming to może OZE? Ale nie mam zielonego pojęcia co to może byc? Raczej spodziewam się czegoś co da w przyszłości prace ludziom i dochody firmie