• Spolka dla George Sorosa Autor: korben [5.174.143.*]
    BlackPoint wyglada fundamentalnie bardzo ciekawie jako inwestycja na dlugi termin (w krotkim moze byc duza zmiennosc - znaczy wlasne jest). Pokazal przyzwoity raport za okres w ktorym moglo byc bardzo slabo wiec mozna sie spodziewac ze przyszle wyniki wystrzela zwlaszcza po powrocie do normalnej gospodarki. Rynek to chyba zauwazyl bo kurs wrocil ponad linie dlugookresowego trendu wzrostowego, ktory tu trwa od roku 2018.

    Na takich Spolkach (wlasciwie na gorszych bo smieciowych, a BlackPoint taki nie jest utrzymal dobra zyskownosc nawet w kryzysie) fortune zbil Soros link : Początki fortuny Sorosa mają źródło w inwestycjach giełdowych w akcje tzw. śmieciowych przedsiębiorstw. Były to akcje spółek, które miały trudną sytuację finansową, stały u progu bankructwa. Wobec kryzysu rynkowego w owych czasach nikt nie wierzył w możliwość istotnego dorobienia się na inwestycjach w akcje. Jednak Soros pod wpływem koncepcji gospodarczo-socjologicznych Poppera, zdecydował się zainwestować w nie posiadane fundusze, wychodząc z założenia, że skoro spółki owe przetrwały najgorszy kryzys, muszą mieć istotną zdolność do kreowania zysku, która w przyszłości spowoduje wzrost ich kursu. Tak też się stało, a Soros dorobił się fortuny.
  • Re: Spolka dla George Sorosa Autor: korben [5.174.143.*]
    Technicznie tez jest ciekawie. Na wykresie widze gigantyczna formacje spodka od 2014r, dzis kurs atakowal 7-letnie szczyty, z biegu w 1 podejsciu nie przebil, ale jak przebije to poleci bardzo wysoko.
  • Re: Spolka dla George Sorosa Autor: ~Qba [93.190.93.*]
    Spółka jedna z lepszych na NC
  • Re: Spolka dla George Sorosa Autor: korben [77.115.236.*]
    Raport za q4 potwierdza, ze Spolka w ciezkich czasach poradzila sobie bardzo dobrze. Buffet by ja kupil cala.

    Warto przeczytac raport od deski do deski a nie tyko tabelki. Wg raportu rentownosci podskoczyly, wyniki poprawili (to zgodnie z wynikami wstepnymi), mimo lockdownow plany rozwoju realizuja z powodzeniem - i BlackPoint i EcoService. Wyniki wypracowane w ciezkim okresie zapowiadaja dalsza dlugoterminowa poprawe, ktora powinna przyspieszyc przy odmrozeniu gospodarki. Zapowiada sie swietny typ fundamentalny na dluzszy czas.

    Z listu prezes zarzadu:
    Zarząd Grupy Black Point w dalszym ciągu zamierza kontynuować swoją dotychczasową strategię działania, która stale i skutecznie przyczynia się do zwiększania zyskowności działalności. Planowany jest szereg działań i inwestycji w obu Spółkach Grupy, co do których jesteśmy przekonani, iż w kolejnych miesiącach pozwolą nie tylko efektywnie przeciwdziałać spadkom sprzedaży wywołanym przez aktualną sytuację i spowolnienie gospodarcze, ale przede wszystkim zwiększyć sprzedaż produktów pod marką Black Point oraz usług firmowanych przez Spółkę Eco Service.
    Zarząd Black Point S.A. uwzględniając zmiany rynku i upodobań klientów rozpoczął inwestycje w nowoczesne kanały sprzedaży, w rozwój sprzedaży w kanale IT, e-commerce oraz działalność usługową. Prowadzone są także projekty wzmacniające działania marketingowe i brandingowe skierowane do użytkowników naszych produktów i usług. Spółka Eco Service Sp. o.o. obok podstawowej działalności handlu pustymi kartridżami zamierza w dalszym ciągu rozwijać sprzedaż i dywersyfikować ofertę o nowe produkty i usługi. Szczególnie te związane z logistyką magazynową.
  • Re: Spolka dla George Sorosa Autor: ~Flip [83.29.143.*]
    Tak się zaniza wartość firmy naszymi pieniedzmi przed przejeciem.Brawo Zarzad
    PRECEDENS
  • Re: Spolka dla George Sorosa Autor: ~vic [83.24.245.*]
    Myślisz , ze to Kolbusz sypał wczoraj akcjami ? Ewidentnie ktos blokował wzrosty. Czy on nie powinien jako przewodniczący RN informować o każdej zmianie posiadania ?
  • Re: Spolka dla George Sorosa Autor: ~Flip [83.29.143.*]
    Nie sypie Waffen Kolbusza lecz jego słupy wcześniejsze darowizny sprawa szykowana przez parę lat przeslec komunikaty
  • Re: Spolka dla George Sorosa Autor: ~Szefunio [83.1.81.*]
    Kolbusz nie ma kasy na skup. Ma jeszcze jedną firmę, zajmuje się wynajmem krótko terminowym apartamentów ale przez covid interes kompletnie siadł i teraz mu się dupa pali. Pilnie potrzebuje kasy.
  • Re: Spolka dla George Sorosa Autor: ~Flip [83.29.143.*]
    A mówiłem wcześniej że takie działania to PRECEDENS na GPW , po prostu skok na kasę!!!
  • Re: Spolka dla George Sorosa Autor: ~vic [83.24.245.*]
    No dobra ale w takim razie jakie jest zabezpieczenie pod tą pożyczoną kasę ? Akcje , mieszkania .... ?
  • Re: Spolka dla George Sorosa Autor: ~Flip [83.29.143.*]
    Powinni się wycofać z tego bankomatu, nikt im tam akcji nie wrzuci,a jeżeli będą przy tym trwać to przyzwoitość spolki publicznej nakazuje napisać po ile i na co?
[x]
BLACKPOIN 0,00% 0,36 2025-11-07 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.