Przewozy intermodalne w II kwartale 2020 r. osiągnęły blisko 5,5 mln ton a praca przewozowa prawie 1,8 mld tonokilometrów. To najwyższy wynik przewozów intermodalnych w historii. W II kwartale 2020 roku w stosunku do analogicznego okresu ubiegłego roku wzrosły wszystkie parametry dla transportu intermodalnego.
Dnia 2020-11-12 o godz. 11:31 ~Kris napisał(a): > Przewozy intermodalne w II kwartale 2020 r. osiągnęły blisko 5,5 mln ton a praca przewozowa prawie 1,8 mld tonokilometrów. To najwyższy wynik przewozów intermodalnych w historii. W II kwartale 2020 roku w stosunku do analogicznego okresu ubiegłego roku wzrosły wszystkie parametry dla transportu intermodalnego.
Balticon to firma specjalizująca się w obsłudze techniczno-logistycznej ruchu kontenerowego. Zajmuje się także sprzedażą i wynajmem nowych i używanych kontenerów, w tym kontenerów chłodniczych. Spółka świadczy usługi transportowe i handlowe na terenie Polski i Unii Europejskiej.