Mija prawie rok jak oddano sprawę Orlenu do arbitrażu. W tym czasie ani Zarząd ani Syndyk ani Sąd ani Sąd Arbitrażowy nie dali ŻADNEJ informacji co się z tym postępowaniem dzieje. Pytałem syndyka ale mnie spławił informacją typu - wszystkie ważne informacje są na bieżąco udostępniane. Może gdyby więcej osób do niego uderzyło to zmusi go do działania? Przecież to jest skandal, że nie wiemy czy to postępowanie jest umorzone, w trakcie, czy rozstrzygnięcie będzie za miesiąc czy za rok... Jakieś pomysły?
Dnia 2020-10-30 o godz. 17:56 ~autor napisał(a): > Mija prawie rok jak oddano sprawę Orlenu do arbitrażu. W tym czasie ani Zarząd ani Syndyk ani Sąd ani Sąd Arbitrażowy nie dali ŻADNEJ informacji co się z tym postępowaniem dzieje. Pytałem syndyka ale mnie spławił informacją typu - wszystkie ważne informacje są na bieżąco udostępniane. Może gdyby więcej osób do niego uderzyło to zmusi go do działania? Przecież to jest skandal, że nie wiemy czy to postępowanie jest umorzone, w trakcie, czy rozstrzygnięcie będzie za miesiąc czy za rok... Jakieś pomysły?
Pomysły takie, że dla akcjonariuszy to sprawa bez znaczenia. I tak figa z makiem. Co innego dla wierzycieli. Im coś z tego może kapnąć jeżeli rozstrzygnięcie byłoby korzystne. Za mniej niż pół roku syndyk nawet nie będzie musiał publikować komunikatów.
Widać, że to forum zawsze musi mieć jakieś paliwo, a to Energotest, a to Orlen, a to WZA. Rozhuśtywanie emocji jak w polityce. Jak nie paliwo smoleńskie to aborcyjne.
Limuzyny dla KAS, maseczki z antypodów, a teraz szpitale polowe. Tam szukajcie pieniędzy z arbitrażu. Socjalizm musi się czymś żywić zgodnie z hasłam "grab zagrablennoje"