• Śmierdzi przekrętem na odległość Autor: ~oko [31.60.10.*]
    jw
  • Re: Śmierdzi przekrętem na odległość Autor: ~Piotr [89.8.110.*]
    Znasz jakąś inną społkę na GPW, która nie jest zamieszana w przekręty? Myślisz, że te wszystkie spółki, ci wszyscy ludzie, są na GPW z przypadku i uczciwie? Żyjesz w Polsce, nie zapominaj tego. Nie usprawiedliwiam oczywiście SF, ale pierwszy raz widzę, coś tak zuchwałego na polskiej giełdzie.
  • Re: Śmierdzi przekrętem na odległość Autor: ~Bartłomiej [94.254.163.*]
    SimFabric, cały ich zarząd dokładnie wiedzą, co robią. Nie widzę tu podstaw ku temu, żeby nazywać to przekrętem.
  • Re: Śmierdzi przekrętem na odległość Autor: ~Piotr [89.8.110.*]
    Ty nie musisz. Podejrzewam, że KNF i prokuratura widzi.
  • Re: Śmierdzi przekrętem na odległość Autor: ~Piotr [89.8.110.*]
    Ale skoro już tu jesteś i piszesz pod różnymi imionami z tego samego IP, to powiedz mi, czy podawanie pobrań darmowej wersji gry jako kopie sprzedane, jest uczciwe, czy ma już znamiona świadomego wprowadzania inwestorów w błąd? Podobnie "umowa" z Microsoft podana jako sukces negocjacyjny SF, która w rzeczywistości ma charakter zbiorowy i niemal automatyczny? Czy jest to uczciwe, czy ma znamiona celowego wprowadzania w błąd? Informowanie o "czterech umowach" zamiast "czwartej umowie" jest uczciwe, czy ma znamiona celowego wprowadzania inwestorów w błąd. Nikogo oczywiście nie oskarżam. Czy informowanie o rozwiązaniu umowy z podmiotem na skutek "przedłużającej się certyfikacji gry", gdy w rzeczywistości, to dany podmiot rozwiązał umowę z SF jest uczcie, czy nosi znamiona celowego wprowadzania inwestorów w błąd? ESPI o certyfikacji szeregu gier pojawiły się w czerwcu, te gry nie zostały wydane, certyfikacja nie trwa miesiącami. Połaczenie dwóch odrębnych spraw jak nie przyznanie grantu na budowe centrum i początek budowy centrum na własną ręke, czy to jest uczciwe, czy jest to zwykła manipulacja? Tylko pytam o Twoją opinię.
  • Re: Śmierdzi przekrętem na odległość Autor: ~Boss [188.146.225.*]
    AHahahahhaha
    Sim wchodzi na gwp ahahhahahaha z NewConnect
[x]
SIMFABRIC 2,13% 1,53 2026-06-26 16:08:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.