Znasz jakąś inną społkę na GPW, która nie jest zamieszana w przekręty? Myślisz, że te wszystkie spółki, ci wszyscy ludzie, są na GPW z przypadku i uczciwie? Żyjesz w Polsce, nie zapominaj tego. Nie usprawiedliwiam oczywiście SF, ale pierwszy raz widzę, coś tak zuchwałego na polskiej giełdzie.
Ale skoro już tu jesteś i piszesz pod różnymi imionami z tego samego IP, to powiedz mi, czy podawanie pobrań darmowej wersji gry jako kopie sprzedane, jest uczciwe, czy ma już znamiona świadomego wprowadzania inwestorów w błąd? Podobnie "umowa" z Microsoft podana jako sukces negocjacyjny SF, która w rzeczywistości ma charakter zbiorowy i niemal automatyczny? Czy jest to uczciwe, czy ma znamiona celowego wprowadzania w błąd? Informowanie o "czterech umowach" zamiast "czwartej umowie" jest uczciwe, czy ma znamiona celowego wprowadzania inwestorów w błąd. Nikogo oczywiście nie oskarżam. Czy informowanie o rozwiązaniu umowy z podmiotem na skutek "przedłużającej się certyfikacji gry", gdy w rzeczywistości, to dany podmiot rozwiązał umowę z SF jest uczcie, czy nosi znamiona celowego wprowadzania inwestorów w błąd? ESPI o certyfikacji szeregu gier pojawiły się w czerwcu, te gry nie zostały wydane, certyfikacja nie trwa miesiącami. Połaczenie dwóch odrębnych spraw jak nie przyznanie grantu na budowe centrum i początek budowy centrum na własną ręke, czy to jest uczciwe, czy jest to zwykła manipulacja? Tylko pytam o Twoją opinię.