• Małe obroty Autor: ~caonima [109.207.77.*]
    Ulica zbija kurs na mizernych obrotach. Przecież te pakiety, które są sprzedawane są żałosne. Ludzie, ogarnijcie się, macie akcje dobrej spółki, czy naprawdę coś wam się stanie jak poczekacie chwile i nie sprzedacie (ze stratą) tych kilkudziesięciu czy kilkuset akcji? Giełda to nie sprint!
  • Re: Małe obroty Autor: ~Zenek [31.0.125.*]
    Nie ma co zaklinać rzeczywistości, śmieć leci na 12
  • Re: Małe obroty Autor: kelisy [18.185.79.*]
    Właśnie dlatego 90% drobnych inwestorów traci grając na giełdzie. Bo grają, a nie inwestują. Bo kupują jak jest zielone i sprzedają na czerwonym. I oczekują zysków od zaraz. Więc szybko tracą pieniądze i się obrażają. Ludzka natura. A to jest właśnie czas, żeby kupować. Niżej niż na 12 zł nie ma mowy spaść, bo na tych poziomach są już akcjonariusze, którzy nie przyszli tutaj dopiero jak się zrobił krótki hype na tej spółce, a przy tej wycenie Delko, która co roku znacznie zwiększa swoje przychody i zyski, miałaby jeszcze bardziej absurdalne wskaźniki (już teraz są bardzo niskie).

    Dlatego drodzy akcjonariusze, zastanówcie się dwa razy zanim sprzedacie. Krótkoterminowo już dużo nie stracicie, a średnioterminowo są całkiem niezłe szanse na wzrost kursu. A jak sprzedacie teraz to na pewno stracicie.

    Wbrew pozorom wyniki za drugi kwartał też bardzo na plus. Spółka zdecydowanie nie covidowa, ale pokazała, że nawet w czasie lockdownu potrafi pokazać dobre zyski.

    Spółka bardzo przyzwoita, tylko akcjonariusze beznadziejni.

    Pozdrawiam długoterminowych inwestorów.
  • Re: Małe obroty Autor: ~Las [159.138.143.*]
    Przyszły leszcze i świeżaki i teraz jest efekt. Ale wielu niegdysiejszych leszczy też zmieniło się w niezłych inwestorów. Może tu też się ogarną :p
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [31.0.67.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
  • Re: Małe obroty Autor: ~Myszek [211.253.25.*]
    Zenek, to nie spółka jest śmieciem tylko ludzie, którzy zachowują się jak ty. Kilka dni temu "chwaliłeś" się, że sprzedałeś ze stratą. I wciąż naganiasz na spadki. Jaki masz w tym cel skoro już podobno nie masz akcji i po co siedzisz na spółce, która, jak twierdzisz, jest "śmieciem" i "ścierwem". Idź sobie stąd. Nikt cię tu nie chce.
  • Re: Małe obroty Autor: ~Zenek [31.0.125.*]
    Chce odkupić po 12
  • Re: Małe obroty Autor: ~Myszek [119.8.40.*]
    To chyba jednak ta spółka to nie taki śmieć. Parszywy dwulicowiec.
[x]
DELKO -0,62% 6,36 2026-03-11 16:16:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.