• minus 15% Autor: ~egon [212.160.172.*]
    su[er. a tak sobie dopowiadaliscie że warte 30, 50 a mozę i wiecej, ze porozuemienie za 1,5 mld.

    naiwniacy, marzyciele. życie potrafi prowadzic do parteru. co?

    :)
  • Re: minus 15% Autor: ~Szwejk [188.146.229.*]
    Ale tutaj juz wczesniej pisali o 50zl... ta spolka jest niedoszacowana nawet i bez tego porozumienia. Po prostu byla pompa teraz jest risk off i korekta pompy przerodzila sie w wyprzedaz. Szansa inwestycyjna. A do ilu zleci nikt nie wie
  • Re: minus 15% Autor: mari00 [78.10.210.*]
    No tak ten co mądry realizował dziś zyski. Jutro już będzie panika od samego rana ale co ja tam wiem (zobaczycie)
  • Re: minus 15% Autor: ~Biznes [5.173.121.*]
    Panikę to chyba ty masz. Akcji po prawej stronie tyle co kot napłakał. Jeden batonik wiekszy na straży czuwa nic więcej. Reszta to jakich ochłapy po 100 do 1000szt haha :) lada moment wejście na rynek główny z potężnymi umowami. Zabawa dopiero się zacznie
[x]
VOOLT -8,75% 1,46 2026-06-23 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.