Ale tutaj juz wczesniej pisali o 50zl... ta spolka jest niedoszacowana nawet i bez tego porozumienia. Po prostu byla pompa teraz jest risk off i korekta pompy przerodzila sie w wyprzedaz. Szansa inwestycyjna. A do ilu zleci nikt nie wie
Panikę to chyba ty masz. Akcji po prawej stronie tyle co kot napłakał. Jeden batonik wiekszy na straży czuwa nic więcej. Reszta to jakich ochłapy po 100 do 1000szt haha :) lada moment wejście na rynek główny z potężnymi umowami. Zabawa dopiero się zacznie