• LVC koniec korekty? Autor: ~klinerr [37.30.61.*]
    korekta na LVC osiągnęła poziom bliski 0,3 Fibo + domknięcie luki + wybicie lokalnego oporu ładną świecą wzrostową, do pełni szczęścia brakuje mi tylko wolumenu. Ja będę dobierał do portfela, jeśli ktoś nie ma LVC to też może być fajny moment na wejście. Zobacz na wykresie: link 

    Więcej analiz, wiadomości i wskaźniki dla LIVECHAT 
  • Re: LVC koniec korekty? Autor: felek84 [89.78.41.*]
    Też myślę, że starczy już tej korekty. Teraz powoli czas na grę pod wyniki. Liczby przy produktach ciągle rosną. Czekam ciągle na jakieś info o USA.
[x]
TEXT 0,82% 41,70 2026-06-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.