Kolega to penie od tego co mówi o 1 złotych i jeszcze w niżej :) pewnie pewnie jak narazie to nic sie wam nie sprawdza. A jak będą wyniki to co niby spadnie ? Hahahahahahaha to nie jest lubawa gdzie kurs jest duszony, tutaj prezes umarza akacje. Ja sam takiego waloru dawno nie widziałem.
Czeka poczekać, aż akcjonariat się oczyści. Godziwą wartość akcji łatwo policzyć - tu nie ma obietnic, tylko sukcesywny wzrost wyników. Wystarczy się wczytać w raporty miesięczne i przyszłość podana jest jak na tacy :)