• chwila Autor: ~rtomala [94.31.101.*]
    chwile mi zajęło znalezienie pierwszej lepszej informacji o spółce z grupy

    ludzie przestańcie pisać głupoty macie internet zamiast tracić czas na durne wpisy szukajcie informacji ona jest wszędzie
  • Re: chwila Autor: ~rtomala [94.31.101.*]
    https://prch.org.pl/pl/czlonkostwo/firmy-czlonkowskie/1167-voolt-sp-z-o-o


    4 Mass też tak ma ?
  • Re: chwila Autor: ~najs [195.158.249.*]
    Ja tu wszedłem znajdując novavis po prostu poprzez czytanie raportów spółek oze na parkiecie. Jak ktoś się orientuje o co chodzi w temacie oze, to wszystko można wyczytać z raportów.
  • Re: chwila Autor: ~rtomala [94.31.101.*]
    niebawem przeksztalcenie Voolt Sp.z oo w Voolt S.A

    chłopaki działają zgodnie z obranym kursem
  • Re: chwila Autor: ~obserwator [37.47.11.*]
    rtomala skąd to wiesz ?
[x]
VOOLT -8,75% 1,46 2026-06-23 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.