ZBIG jak zwykle siejesz negatywne infa siedząc za biurkiem i słuchając poleceń swojego zwierzchnika.
Jeżeli chcesz to ci pożyczę siana na zakup DW :))))
Jeśli nie wiesz to zwyczajnie nie interesuj się tymi akcjami. Jest na gpw kilka fajnych spolek ktore placa dywidende, jest tez troche takich ktore z roku na rok płacą coraz wyższa, idz tam. Dla każdego cos milego