1) Zbierają. 2) Przerzucają z wora do wora wynosząc kurs coraz wyżej. 3) Wypuszczają trolli wzrostowych na całego bankiera, gdzie na każdym forum reklamują spółkę. 4) Jak się zbierze trochę gawiedzi skuszonej zielenią, robią okrutną zwałę.
tu jesteśmy na punkcie numer 4. nie dajcie się omamić.
BRAWO!!! Wszystko przedstawione krok po kroku! Ludzie, szanujcie swoje pieniądze! Takie trolowanie na calym forum bankiera to jest już ostatni krok przed zwałą! Jeszcze dziś lub max do konca tygodnia to się osunie!!!
Myślę ze jak ktoś już raz lub dwa dał się nabrać na taki cyrk, to teraz zastanowi się 10x zanim wyda swoje ciężko zarobione pieniadze, na spólkę która przed chwilą kosztowala parę groszy, a nagle jakims DZIWNYM trafem została zauważona przez inwestorów i okazuje się że to przecież PERELKA! I ze tu będzie za chwilę RAKIETA, ODPAŁ, SKAJ!!! Tak, dalo się zarobić, kupując ją za 0,10 pln i sprzedając właśnie teraz!!!